OPINIE

Sprawdź opinie naszych Klientów

Wszystkie referencje

Paweł


Panowie podjęli się spawania ramy i innych elementów podwozia oraz wymiany piór w mojej 30 letniej terenówce. Jeśli chodzi o ramę to tego tematu nie chcieli się podjąć inni blacharze z okolicy. Dodatkowo okazało się, że po odstawieniu samochodu na parking na nastepny dzień wóz nie odpalał. Panowie nie olali tematu tylko podjęli się diagnozy i ostatecznie wymiany świec, które były na wykończeniu. Co więcej zostały również wymienione przewody paliwowe oraz został zregenerowany zbiornik paliwa, który się rozwarstwiał i pocił. Dając mi więcej czasu na kupno nowego. Super obsługa, o każdych rzeczach które wychodziły po drodze bylem na bieżąco informowany telefonicznie. Na plus należy dodać bardzo szybki czas naprawy. W ciągu tygodnia pojazd był do odbioru. Cena również przyzwoita.

Robert


Całkiem szczęśliwy wyjechałem w piątek z nowiuśkim resorem... Aaa nie, on został zregenerowany, ale wcześniej wymontowany z auta. Przyjechałem na umówioną godzinę, Panowie zrobili wszystko we wcześniej ustalonym czasie i za ustalona wcześniej kwotę. Mimo pogody która akurat wtedy nie była zbyt łaskawa, wyjechałem zadowolony i co ważniejsze sprawnym autem.

Kamil


Polecam!, prace wykonane bardzo mi się podobają, cena montażu b.dobra i usługa przede wszystkim fachowa!!!

Marcin


Bardzo dawno temu korzystałem z usług zaledwie dwukrotnie ale to co chciałem zostało zrobione dobrze , szybko i sprawnie mimo iż jedno moje zamówienie było mało profesjonalne . Zrobione byłem zadowolony obecnie nie było potrzeby korzystać

Mor


Bardzo uczciwe podejście do klienta. Warsztat spory, co daje Firmie Jaworski duże możliwości w zakresie wykonawstwa. Ceny atrakcyjne. Pomagają przy nietypowych projektach np. w mostach

Agencja Reklamowa


Wymienialiśmy w tej firmie uszkodzony resor w samochodzie dostawczym. Usługa została wykonana szybko, sprawnie i bez najmniejszych problemów. Polecamy.

Jurij


Bardzo dobra obsługa. Szybko, sprawnie wykonują swoją pracę, polecam

Arek


Profesjonalna i szybka naprawa resorów.

Paweł


Możesz szybko naprawić resor samochodu